Дистанційне навчання на платформі MOODLE

ek       Дистанційне навчання на факультеті іноземної філології здійснюється на платформі      MOODLE (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment). Це модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням (LMS), системою управління курсами (CMS), віртуальним навчальним середовищем (VLE) або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, студентам та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп'ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.

                                      https://moodle.npu.edu.ua/

     Реєстрація в системі moodle.npu.edu.ua відбувається з використанням корпоративного облікового запису, який створюється для студента.

      Якщо у Вас відсутній корпоративний обліковий запис або виникли проблеми зі входом на платформу мудл - зверніться до модератора факультету іноземної філології Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

  

     Відеоінструкція (що таке корпоративний обліковий запис, як ним користуватись, як його використовувати під час входу на мудл): https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=CXD9958FkUE&feature=youtu.be

     На платформі мудл знаходяться дистанційні курси до дисциплін, які читаються на фаультеті іноземної філології.

     Робота на платформі мудл:

1. Після входу на платформу під логіном та паролем корпоративної пошти (корпоративного облікового запису) необхідно обрати Факультет іноземної філології абоперейти за посиланням https://moodle.npu.edu.ua/course/index.php?categoryid=7

2. Необхідно обрати кафедру для дисципліну викладача.

3. Необхідно обрати опцію Самореєстрація (Студент) - Зареєструвати мене

Після цього Ви отримаєте доступ до курсу.

УВАГА!!!

    Якщо Ви не можете знайти курс викладача – Зверніться до викладача з проханням надіслати Вам посилання на його курс.

    Якщо Ви не можете зайти на курс викладача - Зверніться до викладача з проханням надати Вам доступ до курсу.