КРЕАТИВНО! ЦІКАВО! МОТИВУЮЧЕ!

20 березня 2024 р. на факультеті іноземної філології відбулася непересічна подія. Студенти і викладачі факультету мали змогу зустрітися (хоч і онлайн) з популярним українським письменником, популяризатором науки і мандрівником, видавцем МАКСОМ КІДРУКОМ і випускницею факультету іноземної нашого університету, стипендіаткою програми імені Фулбрайта, засновницею видавництва нонфікшену та наукової фантастики «Бородатий Тамарин», волонтеркою ТЕТЯНОЮ КІДРУК.

Готуючись до зустрічі, студенти і всі охочі підготували цілу низку запитань до наших гостей. І коли «час Х» настав, студенти різних курсів і викладачі, яких зібралося чимало, могли почути відповіді на поставлені запитання, що рендомно озвучувалися модераторами зустрічі – докторками наук, професорками Оленою Ісаєвою і Жанною Клименко. Так, ми могли дізнатися, як стають письменниками, чому для цього треба багато читати і багато чим цікавитися; хто такий бородатий тамарин і чому саме він став логотипом видавництва, яке заснували Макс і Тетяна Кідрук; у чому різниця між тим, щоб бажати бути письменником і стати письменником; які можливості відриває стажування в США за програмою Фулбрайта; у чому особливість американської літературної освіти і чим вона вирізняється від вітчизняної; чому волонтерство сьогодні – це звична діяльність будь-якого свідомого українця… А ще багато відповідей на інші питання. І про перспективи філологічної освіти, і про подорожі, і про ШІ, і багато чого ще. Крім того, цікаво, що на запитання-завдання від студентів охарактеризувати творчий процес в трьох словах Макс Кідрук зазначив, що це «дисципліна, регулярність і вміння ігнорувати зовнішній шум».  

Майже 2 години живого і відвертого спілкування пролетіли непомітно. І хоча зустріч завершилася, але і студенти, і викладачі ще довго перебували під враженнями від того масиву креативу, щирості, мотивації, які отримали від МАКСА і ТЕТЯНИ КІДРУК.

kidr2

200324

20032024

kidr1

Своїми враженнями про зустріч поділилася докторка пед.наук, професорка, зав. кафедри методики викладання іноземних мов і світової літератури ОЛЕНА ІСАЄВА