Аналіз та інтерпретація художнього тексту: проблеми, стратегії, розвідки: звіт з конференції

16-17 травня 2024 р. на факультеті іноземної філології відбулася V Міжнародна наукова конференція «Аналіз та інтерпретація художнього тексту: проблеми, стратегії, розвідки», яка пройшла в онлайн-форматі. Цього року тематика конференції була зосереджена навколо проблем міжмистецької взаємодії та відповідних аспектів поетики і функціонування літературного твору, що їх активно досліджують науковці кафедри світової літератури та теорії літератури.

Шляхи міжмистецької компаративістики, взаємодія літератури з живописом, музикою, фото- і кіномистецтвом на сюжетно-тематичному та поетикальному рівнях, літературна складова електронних медійних жанрів (фуд-фото, тік-ток), методологія міжвидових та інтердисциплінарних досліджень – ці та інші питання було активно дискутовано протягом двох днів конференції. В цілому прозвучало близько 40 доповідей вчених із України (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Чернівці, Полтава, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Ужгород, Львів), а також Канади, Німеччини та Фінляндії.

Нижче можна переглянути відеозаписи пленарного засідання:

Частина 1

Частина 2