ЛІТЕРАТУРНИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ: «35 КІЛО НАДІЇ» АННИ ГАВАЛЬДА

7 грудня 2020 року об 11.00 у рамках культурно-освітнього проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-ПОРТАЛ» відбулось засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом д.філол. н., проф. Олени Сергіївни Анненкової, в якому взяли участь студенти 1 та 2 курсу факультету іноземної філології НПУ імені М. П. Драгоманова – і разом нас було 85! Нові часи – нові можливості! Шкода лише, що далеко не всі змогли висловитися, однак і це не зарахуємо до вад онлайн-формату, адже головне, що всі ми були слухачами і свідками емоційної, зацікавленої і щирої розмови.Фото_Дисклуб_7_грудня_2020.jpg

Студенти жваво та активно обговорили чудовий твір Анни Гавальда «35 кіло надії», підготовили презентацію, що ознайомила всіх учасників засідання з біографією сучасної французької письменниці, і підняли та проаналізували низку важливих і актуальних для кожного проблем: стосунки батьків і дітей, дитина і навчання в школі, труднощі процесу дорослішання і становлення особистості. Студенти дуже емоційно сприйняли цей твір, відмітили його злободенність, важливість і суголосність зі своїм життям. Всі ми поміркували про те, що таке щастя, як важливо знайти своє призначення у житті і відшукати в собі внутрішні сили йти своїм шляхом. Ми переконані, що твір Анни Гавальда запалив у наших серцях промінчики добра і надії і зігрів кожного своїм теплом і світлом!

Наведемо лише деякі з висловлених студентами думок:

«Цей твір може доторкнутися до душі кожного!»

«Я отримала велику мотивацію сьогодні і дуже рада, що прочитала цей твір!»

«Тепер я змогла поставити себе на місце свого молодшого брата і зрозуміти його!»

«Хотілося б, щоб кожна людина відчувала, що в її житті є люди, які завжди її підтримують і допоможуть!»

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в засіданні клубу, всім, хто приєднався, і бажаємо зберегти добрий настрій надовго.

Всім нам 35 кіло надії в прийдешньому році!

До наступних зустрічей!