X Міжнародна студентсько-практична наукова конференція «Мовний і навчальний простір у країнах світу».

На факультеті іноземної філології 26 листопада 2020 року в режимі он-лайн на платформі google meet відбулася x міжнародна студентсько-практична наукова конференція «мовний і навчальний простір у країнах світу».

unnamed_6.jpg

У конференції цього року приймали участь практикуючі вчителі, викладачі та студенти із країн Німеччини, Польщі, Норвегії. Цікаві доклади були представлені на пленарному засіданні представниками з країн ЄС : Frau Olga Yarovyy «Die Rolle des Lehrers als professionelle Person in der Leitung eines Fremdsprachenkurses an der Deutschen Grundschule», (Fremdsprachlehrerin) Förder  Kinder- und Jugendbildungszentrum „Alle zusammen“ e.V. Frankfurt am Main (Франкфурт на Майні, Німеччина), Моргулець Вікторія Олегівна «The teaching methodology for international students at the Norwegian university», Університет Південно-Східної Норвегії (University of South-Eastern Norway, Універстет Норвегії), Pavlo ZakrajavskyUkraine, Europenian integration of high-education: round-trip game, who wins. Akademia Leona Kozminski, Poland (Польща).

unnamed_7.jpg                                                      unnamed_8.jpg

Нашу країну представляли студенти та викладачі наступних вищих навчальних закладів: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

unnamed.jpg             unnamed_2.jpg               unnamed_1.jpg

Робота секцій міжнародної конференції відбувалася за наступними напрямами:

• сучасні методи і технології викладання іноземних мов і світової літератури у середніх загальноосвітніх закладах та у вищій школі
  • динаміка та експресія в лексико-семантичній системі англійської мови
  • актуальні аспекти дослідження романо-германських мов
  • фонетичні та фонологічні питання вивчення іноземних мов
  • функціонування мови і літератури у навчальному просторі
  • актуальні проблеми славістики
  • лексико-граматичні особливості художнього перекладного тексту: корпусне дослідження
  • актуальні проблеми художнього перекладу: корпусний підхід

За матеріалами міжнародної студентської конференції буде друкуватися однойменний десятий ювілейний збірних наукових статей «Мовний і навчальний простур у країнах світу».