ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

30 серпня о 15:00в актовій залі центрального корпусу (вул. Пирогова, 9, м. Київ) на факультеті іноземної філології відбулась урочиста Посвята першокурсників у студенти.

З вітальним словом до першокурсників звернулись:

– проректор з міжнародних зв’язків, кандидат історичних наук, професор Володимир ЛАВРИНЕНКО;

post247

– декан факультету іноземної філології, доктор філологічних наук, професор Наталія ЛЕМІШ;

post43

– гордість факультету іноземної філології, випускниця 2014 року, вчителька англійської мови в гімназії, яка є підрозділом Академії сучасної освіти А+, волонтерка Оксана ЧЕРНУХА;

post246

– доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури та теорії літератури, Професіонал з великої літери, перекладач більше ніж з 10 мов Олександр ЮДІН;

post248

– керівник гуртка «Практичний переклад в дії», доктор філософії з філології, який отримав свій ступінь в університеті Кембрідж, доцент кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу Павло ШОПІН.

pos244

Доповідачі запевнили першокурсників, що за підтримки факультету іноземної філології освітній процес відбуватиметься в атмосфері, сприятливій для розкриття нових яскравих талантів, що кожен студент матиме можливість розвиватись як особистісно, так і професійно, оскільки науково-педагогічні працівники цього факультету є відданими своїй праці та готові ділитися своїми знаннями з новими здобувачами.

Текст Посвяти в студенти було виголошено Поліною КОНОНЕНКО, група 11пф, і Костянтином СОЛОВЙОВИМ, група 11пл.

pos241

pos242

Щодо організаційних моментів з освітнього процесу на факультеті іноземної філології слово було надано кандидату філологічних наук, доценту, заступнику декана з навчально-методичної роботи Ірині ОВЧИННІКОВІЙ.

pos245