ЗАПРОШУЄМО НА ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ

У рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» 16 жовтня 2024 року відбудеться засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Олени Сергіївни Анненкової за найактивнішої участі студентів-філологів 3 курсу факультету іноземної філології УДУ імені Михайла Драгоманова.
На цей раз літературний клуб присвячений 170-річчю з дня народження легендарного письменника Оскара Вайлда.

pdg24

У програмі обговорення не підвладний часу
роман ОСКАРА ВАЙЛДА «ПОРТРЕТ ДОРІАНА ГРЕЯ».

The books that the world calls immoral are books that show the world its own shame.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться літературою і прагне розібратися в проблемах сучасної людини разом з естетом, гедоністом і парадоксалістом Оскаром Вайлдом!
ДИСКУСІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КЛУБ ЗНОВУ
в онлайні!!!
Приєднуємося за покликанням:

meet.google.com/uzv-voff-itu

Чекаємо на вас 16 жовтня о 15.30!