Запрошуємо до дискусійного клубу

wilde1.jpg

У рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» 9 грудня 2022 року відбудеться засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Олени Сергіївни Анненкової за найактивнішої участі студентів-філологів 1 курсу факультету іноземної філології НПУ імені М. П. Драгоманова.
У програмі обговорення твору ОСКАРА ВАЙЛДА «ЗЛОЧИН ЛОРДА АРТУРА СЕВІЛА».
У наші важкі часи ми пропонуємо зануритися в магію літератури і познайомитися з одним з найкращих оповідань Оскара Вайлда. Англія кінця вікторіансьої епохи, неочікувані повороти сюжету, екстравагантні характери та несподівана поведінка героїв, бездоганний художній стиль та невичерпна іронія – все це у чудовому оповіданні, в якому ми, можливо, впізнаємо наш сучасний світ.
Запрошуємо всіх, хто цікавиться літературою, і прагне насолодитися неповторним, парадоксальним, дотепним і блискучим ОСКАРОМ ВАЙЛДОМ!

ДИСКУСІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КЛУБ ЗНОВУ
в онлайні!!!
Приєднуємося за покликанням:

https:// meet.google.com/qqk-gzzk-gga

Чекаємо на вас 9 грудня о 17.00!