Звіт з дискусійного клубу

9 грудня 2022 року о 17.00 у рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» відбулось засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом д. філол. н., проф. Олени Сергіївни Анненкової, в якому взяли участь студенти-філологи 1 курсу факультету іноземної філології НПУ імені М. П. Драгоманова. Незважаючи на проблеми зі світлом і зв’язком, всупереч важким часам студенти знайшли можливість приєднатися до засідання. Вони включилися в роботу настільки активно, що дискусія, присвячена обговоренню оповідання О. Вайлда «Злочин лорда Артура Севіла» тривала 1,5 години! Нові виклики – і гідна відповідь: література і справжнє мистецтво перемагають і несуть світло нашим душам!
Студенти дуже емоційно сприйняли цей твір, відмітили його злободенність, важливість і суголосність із сучасним життям. Всі разом поміркували про те, що таке травестія в літературному творі, у чому сутність знаменитої іронії О. Вайлда, що таке справжня краса, любов і моральні цінності, у чому полягає абсурдність людського життя і парадоксальність життєвих ситуацій і характерів у зображенні письменника. Студенти відкрили для себе нові смисли твору, переконались у неперевершеній художній майстерності О. Вайлда, занурилися в атмосферу англійського суспільства вікторіанських часів. А, головне, вони підтвердили, що провели час у приємній інтелектуальній бесіді один з одним, долучившись до ще одного блискучого прикладу вічного Мистецтва.
Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в засіданні клубу!
До наступних зустрічей!

wiilde1.png wiilde2.png