Звіт з конференції «Мовний та навчальний простір у країнах світу»

30 листопада 2022 року на факультеті іноземної філології відбулася Міжнародна студентська науково-практична конференція «Мовний та навчальний простір у країнах світу». У конференції взяло участь 108 студентів, серед яких студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Україна) та Brusov State University (Республіка Арменія). Серед учасників конференції були як призери та переможці всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та дослідницьких і креативних проектів, так і ті студенти, які тільки починають свій шлях на науковій ниві. Наукове життя не мислиме без молодих науковців та їх сучасного бачення проблем, що дозволить винайти оригінальні рішення, які ставить перед собою наука з метою формування професійної компетентності майбутнього фахівця – лінгвіста! Для того, щоб глибоко і повно оволодіти матеріалом навчальних та наукових програм, необхідно, передусім, сформувати якості дослідника, розширити науковий світогляд, теоретичний кругозір і ерудицію. Саме для цього і проводяться наукові конференції!
Метою студентської конференції було надання студентам можливості випробувати себе, поспілкуватися на науковому рівні, обговорити наукові проблеми, оволодіти практичними навичками у сфері наукової діяльності!
Ми щиро дякуємо всім студентам за вашу активну участь у конференції, науковим керівникам, які, попри велику зайнятість, готують молодих науковців, а також викладачам факультету, відповідальним по кафедрам, які брали участь в організації конференції!
Ми впевнені, що плідна робота конференції залишила тільки позитивні враження та дасть поштовх до подальших наукових досліджень !!!
За результатами конференції буде сформовано електронну збірку тез, яка буде розміщена на сайті факультету!

scnov22-1.jpg scnov22-2.jpg scnov22-3.jpg