ЗВІТ З ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ

В рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал»16 жовтня 2024 року відбулося засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом докторки філологічних наук, професорки Олени Сергіївни Анненкової. У цій зустрічі взяли участь студенти 2 і 3 курсів факультету іноземної філології УДУ імені Михайла Драгоманова, а також викладачі кафедри світової літератури та теорії літератури.
Засідання було присвячено 170-річчю з дня народження видатного письменника і драматурга Оскара Вайлда. Предметом обговорення став відомий роман О. Вайлда «Портрет Доріана Грея», який завжди викликає не лише значний інтерес, а й любов читацької аудиторії різних поколінь.

Студенти жваво ділилися своїми враженнями і думками з приводу прочитаного твору.
Під час обговорення центральними були такі питання: чи погоджуємося ми з тезами письменниками, вираженими ним в Передмові до роману, а саме: не буває аморальних чи моральних книг, а є книги добре або погано написані; що саме виражає мистецтво – життя чи глядача (читача); а також подумали над питаннями про те, чи є у людини душа чи душу має лише мистецтво. В процесі дискусії студенти дійшли висновку, що роман О. Вайлда має виразну і зрозумілу мораль та є справжнім витвором вічного безсмертного високого мистецтва.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в засіданні клубу!
До подальших зустрічей!

dk16101