Отримання дипломів за дорученням

Якщо випускник хоче, щоб його диплом та додаток до нього забрала інша особа, він має написати доручення та дотримуватися інструкції, наведеної нижче.
 
Доручення
Я, Іванов Іван Іванович (паспортні дані повністю, номер телефону), випускник освітнього ступеня бакалавр/магістр денної/заочної/вечірньої форми навчання доручаю Петрову Петру Петровичу (паспортні дані повністю) забрати в деканаті факультету іноземної філології мій диплом бакалавра / магістра (випуск 202___ року).
                                     Дата                                                          Підпис
 
Увага!!!!! 1. Кожен випускник має вписати свої дані, а не переписувати все підряд.
2. Випускник надсилає текст доручення тільки зі своєї корпоративної пошти (доручення, надіслані з інших пошт, до розгляду НЕ приймаються).
3. Особа, яка приходить за документами, має пред'явити свій паспорт та роздруковане доручення, які працівники деканату звіряють з оригіналом, надісланим на корпоративну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), і залишають в деканаті.
4. Попередні документи про освіту всіх випускників знаходяться у відділі кадрів (вул.Пирогова, 9, ауд.149). Деканат до них доступу НЕ МАЄ.
5. Щодо отримання попередніх документів про освіту звертайтеся до відділу кадрів (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
6. Для отримання документів в деканаті (диплом та додаток до нього) треба заповнити особову картку студента та надати підписаний в бібіліотеці обхідний лист (бібліотека працює щодня, крім суботи та неділі, з 9.00 до 17.00 (в п'ятницю до 16.00).
7. Деканат факультету тимчасово прцює в центральному корпусі (вул.Пирогова, 9, ауд.229) з 12.00 до 20.00 (прийом відвідувачів з 14.00 до 20.00).
8. Повідомте про візит заздалегідь (за день-два), бо документи зберігаються в іншому корпусі.
Бажамо успіхів.