Видача документів довіреним особам

Інструкція для отримання довідки про навчання або іншого документа в паперовому варіанті НЕ студентом, а довіреною особою.
Якщо студент доручає іншій особі отримати довідку або інший документ в паперовому вигляді, він має написати зі своєї корпоративної пошти на пошту деканату (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) доручення за вказаним нижче зразком. В темі листа обов’язково має бути – ДОРУЧЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ______ (вказати назву документа)
Доручення має бути написано від руки і містити підпис студента.
Довірена особа проходить в деканат з роздрукованим дорученням, працівники деканату звіряють його достовірність (в тексті листа), після чого видають відповідний документ.
 
Доручення
Я, Іванов Іван Іванович (паспортні дані повністю, номер телефону), студент ____групи освітнього ступеня бакалавр/магістр денної/заочної/вечірньої форми навчання доручаю Петрову Петру Петровичу (паспортні дані повністю) забрати в деканаті факультету іноземної довідку /навчальну картку / договір про навчання…..
                                             Дата                                                         Підпис
 
В інший спосіб, зокрема без роздрукованого доручення, без попереднього листа з корпоративної пошти та ін., ніякі документи НЕ ВИДАЮТЬСЯ.
Листи, надіслані НЕ з корпоративних пошт, до розгляду НЕ приймаються.