Непоправна втрата… Схиляємо голови у скорботі…

Колектив факультету іноземної філології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з глибоким сумом повідомляє, що 1 липня 2024 р. на 61-му році життя відійшла у засвіти кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням Давиденко Вікторія Іванівна.

 


Вікторія Іванівна працювала на факультеті з 1985 року, а на кафедрі іноземних мов за професійним спрямуванням – останні 16 років. З 2016 р. по 2019 р. очолювала кафедру. З 2016 р. виконувала обов’язки голови комісії з проведення іспиту / співбесіди з іноземної мови під час вступної кампанії в університеті. Була членом організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія і технологія іншомовної освіти» та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю. Була автором більш ніж 50 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 4 – навчальні посібники, зокрема «Лексикологія англійської мови». Плідно працювала над докторською дисертацією, присвяченій вивченню сучасної української та англійської лексикографії. Постійно підвищувала свій професійний рівень, якість викладання навчальних дисциплін. Нагороджена Золотою медаллю «Михайло Петрович Драгоманов 1841–1895 рр.» (2017 р.). Користувалась повагою, довірою та авторитетом серед колег і студентів.
Колектив факультету висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам і друзям з приводу передчасної смерті Вікторії Іванівни.
У нашій пам’яті вона залишиться надзвичайно чуйною, відповідальною, світлою і порядною людиною, справжнім професіоналом своєї справи. Завжди пам’ятатимемо її щиру посмішку, позитивний настрій, доброзичливість, слушні поради, готовність допомогти, добрі вчинки і шанобливе ставлення до оточуючих.


Спочивайте з миром, шановна і люба наша колего, друже…
Вічна і світла пам’ять! Царство Небесне!